Ochhhh czego tu nie było? Upadłe miasto – jest! Bohaterka alfa – jest! Sexy pomocnik – jest! Czarny charakter – jest! Do tego Warszawa lat 30tych, och ilekroć autorka opisuje wnętrza z dzielnicy cudów, to mi w uszach rozbrzmiewa muzyka z tamtych czasów i czuje jakbym tam siedziała. .
.
Ale od początku Nikita główna bohaterka, a także płatny zabójca, mieszka w alternatywnej wersji Warszawy czyli w Warsie, dostaje zlecenie odnalezienia piosenkarki z Dzielnicy cudów. W międzyczasie dołącza do niej nowy partner Robin, facet z innej bajki w ogóle nie pasujący do profilu zabójcy, kryjący w sobie tajemnice. Czy Nikita mu zaufa czy się go pozbędzie jak pozostałych? .
.
Genialnie wykreowane postaci, rodem z filmów, mnie osobiście nasuwa się Sin City, gdy w głowie kreuje mi się wizja Warsa i Sawy a także wszystkich bohaterów. Nawet widzę ich w czerni i bieli 😹 do tego piękna okładka i genialne grafiki w środku. Ciężko było minsieboderwac od tej książki, pochłonęła mnie do reszty i już chcę sięgnąć po kolejna cześć i poznać dalsze losy bohaterów.

View this post on Instagram

Jak Wam minął weekend kochani? Ja skończyłam Koronę w Mroku i wzięłam udział w spontanicznym maratonie u @zaczytana_tak_po_prostu ❤️ do tego była wycieczka rowerowa i kino – Venom ❤️ ale dziś przychodzę opowiedzieć o książce Dziewczyna z dzielnicy cudów. . . Ochhhh czego tu nie było? Upadłe miasto – jest! Bohaterka alfa – jest! Sexy pomocnik – jest! Czarny charakter – jest! Do tego Warszawa lat 30tych, och ilekroć autorka opisuje wnętrza z dzielnicy cudów, to mi w uszach rozbrzmiewa muzyka z tamtych czasów i czuje jakbym tam siedziała. . . Ale od początku Nikita główna bohaterka, a także płatny zabójca, mieszka w alternatywnej wersji Warszawy czyli w Warsie, dostaje zlecenie odnalezienia piosenkarki z Dzielnicy cudów. W międzyczasie dołącza do niej nowy partner Robin, facet z innej bajki w ogóle nie pasujący do profilu zabójcy, kryjący w sobie tajemnice. Czy Nikita mu zaufa czy się go pozbędzie jak pozostałych? . . Genialnie wykreowane postaci, rodem z filmów, mnie osobiście nasuwa się Sin City, gdy w głowie kreuje mi się wizja Warsa i Sawy a także wszystkich bohaterów. Nawet widzę ich w czerni i bieli 😹 do tego piękna okładka i genialne grafiki w środku. Ciężko było minsieboderwac od tej książki, pochłonęła mnie do reszty i już chcę sięgnąć po kolejna cześć i poznać dalsze losy bohaterów. . . #bookworm #booklover #book #książka #czytanieuzaleznia #czytamkiedymogę #zaczytana #ksiazkowelove #polishbookstagram #polishgirl #gainpost #readingismagic #52bookchallenge #52bookchallengepl #fantasy #powieść #czytanieuzależnia #flatlay @bookstagramflatlay #bookishfeatures @bookish.features #bookstagram #pictureoftheday #bookstagrampl @bookish #sqn #wydawnictwosqn #jadowska #anetajadowska #nikita #dziewczynazdzielnicycudów

A post shared by Ati (@atii_monster) on