Jak napisać o książce która w serii ma numer pięć, żeby nie spoilerowac czytelnikom treści? 🤔 może tak: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Po prostu niesamowita książka! Moje oczekiwania były wysokie każda książka wydawała się być coraz lepsza. Mając wysokie oczekiwania, byłam pewna, że ta książka gdzieś mnie zawiedzie. Nie tylko sprostała moim oczekiwaniom, ale je podniosła.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀


Tak wiele z tej książki mówi o tym, jak potężna jest i może być Aelin, ale jest to również przypomnienie, jak genialna jest, jak planuje na kilka ruchów w przód. Są zwroty akcji i podstępy. Ta historia trzymała mnie w napięciu od początku do końca. Również każda postać miała szansę zabłysnąć.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀


Ta książka ma po prostu wszystko, świetne postacie, świetny ich rozwój, świetne pisanie, które sprawiło, że chciałam po prostu pochłaniać rozdział za rozdziałem do tego stopnia, że ​​nie chciałam odkład jej do samego finału. Wszystko to i mnóstwo akcji. Wielka ciągłość serii, łącząc ze sobą wiele wątków, które poznajemy nie tylko w innych książkach, ale także w nowelach. Co mogę powiedzieć, gdy książka, która ma 864 stron, pozostawia mi pragnienie kolejnych 864 stron, to musi być dobra!