Podglądacze, anonimowe listy i mnóstwo mnóstwo tajemnic. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Czasem dostajemy w łapki książkę z bohaterami, z którymi totalnie nie nawiązujemy więzi, ale jednocześnie siadamy i cieszymy się widowiskiem. Na przedmieściach dochodzi do morderstwa, ofiarą jest młoda kobieta Amanda, oczywiście podejrzenie pada na męża.

Olivia przez przypadek dowiaduje się, że jej syn włamywał się do domów z sąsiedztwa. Zszokowana jak i zawstydzona postępowaniem syna matka pisze dwa anonimy z przeprosinami i porzuca do skrzynek na listy. Im dalej w las, tym na wierz wychodzą coraz to nowe tajemnice i skandale, pozornie spokojnego przedmieścia. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀


Shari Lapena jest świetna w pisaniu krótkich, szybkich rozdziałów, które kończą się zwieszeniem, co sprawia, że ​​chcesz przeczytać więcej. Miałam wiele różnych teorii, czytając to, i myliłam się do samego końca, więc to dobrze bo nie była przewidywalna. Ale bohaterowie, byli bardzo schematyczni i impulsywni czy sprawiało, że czułam się jakbym oglądała operę mydlaną. To była szybka lektura, której zakończenie nie przemówiło do mnie, spodziewałam się czego innego.